Dropshipping = Ty sprzedajesz -> My wysyłamy…

 

… czyli jak prowadzić sklep internetowy bez inwestowania znacznych środków w magazyn i poświęcania czasu na procesy logistyczne, związane z obsługą zamówień?

 

Dropshipping to model logistyczny, w którym to Ty i Twój sklep odpowiadacie za pracę z Klientem detalicznym, natomiast wysyłką zamówień zajmujemy się my - hurtownia bioU

Innymi słowy – Ty tworzysz sklep i sprzedajesz, a my robimy resztę roboty!

 

Sprzedaż w modelu dropshippingowym umożliwia proste i szybkie uruchomienie sklepu bez ponoszenia nakładów finansowych na zaopatrzenie i obsługę magazynu. Nie musisz się martwić ani o zatowarowanie, ani o pakowanie swoich przesyłek.

Zebranie, spakowanie oraz wysyłkę zamówienia bierzemy na siebie, dzięki czemu masz więcej czasu na promocję i rozwój swojego sklepu.

 

 

Gwarantujemy:

 • dostęp do większości zdjęć i opisów produktów pełnej, kilkutysięcznej bazy towarowej,
 • plik danych pozwalający na sprawne zaimportowanie bazy produktowej hurtowni do Twojego sklepu,
 • plik integracyjny XML, na bazie którego w każdej chwili Twój sklep będzie oferować tylko dostępne w sprzedaży produkty (dostęp do pliku może wiązać się z dodatkowymi kosztami)

 

Wysyłamy Twoje zamówienia:

 • w gładkich, nieobrandowanych opakowaniach oklejonych szarą taśmą klejącą,
 • ale możemy użyć Twoich opakowań i taśm z Twoim logotypem (zapytaj o branding dla Twoich paczek),
 • paczki nie zawierają żadnych dodatkowych materiałów od bioU, w szczególności konkurujących z działalnością partnera dropshipping...
 • ... ale mogą do niej trafić materiały komunikujące produkty i marki z portfolio bioU wspierając sprzedaż i rozwój oferty Partnera dropshiping
 • mogą do niej trafić również Twoje materiały, ulotki i gadżety (zapytaj o sampling),
 • co najważniejsze, wszystkie poranne zamówienia wysyłamy jeszcze dziś – popołudniowe w kolejnym dniu roboczym,
 • korzystamy z kurierów i z Paczkomat® InPost 24/7
 • ale możemy realizować wysyłki na Twoich listach przewozowych
 • również w opcji Allegro SMART
 • również w opcji paczek pobraniowych

 

Umożliwiamy również model mieszany, w którym Twoje produkty mogą być magazynowane w naszej przestrzeni i obsługiwane wysyłkowo łącznie i rozłącznie z naszą bazą produktową. Fullfilment wymaga podjęcia osobnych ustaleń i dotyczy tylko pozytywnie zweryfikowanych, aktywnych Partnerów bioU.

 

No dobrze, co teraz? Zastanawiasz się, jak zacząć?

 

Poprosimy o przejście kolejno następujących punktów zgodnie z procedurą bioU:

 1. zapoznaj się z sekcją "Zasady" (tak, Partnerów dropshiping dotyczą wszystkie ogóle warunki współpracy z bioU, które dodatkowo zostaną zmodyfikowane w kierunku modelu dropshipingu)
 2. samodzielnie zarejestruj swoją firmę w panelu bioU (w sekcji "Zasady" wskazujemy, z jakimi firmami podejmujemy współpracę - poprosimy o szczególną analizę pkt 1 i 2)
 3. poczekaj na weryfikację i aktywację konta (otrzymasz osobne potwierdzenie aktywacji konta via email; staramy się weryfikować konta nowych Partnerów nie dłużej niż w dwa dni robocze - aktywacja konta oznacza przyznanie standardowego dostępu do bioU, w tym m.in. widoczność oferty produktowej wraz z cenami i możliwość składania wiążących zamówień)
 4. aby poszerzyć funkcjonalność konta w kierunku modelu dropshiping odpowiedz na wiadomość zawierającą potwierdzenie aktywacji konta i zapytaj o ofertę dropshipping

Ze względu na duże zainteresowanie oraz wielopłaszczyznowość usługi, odpowiedzi na indywidualne zapytania i precyzowanie oferty podejmujemy tylko z partnerami, którzy pozytywnie przeszli powyższy proces.

 

Zapraszamy serdecznie do bioU - SPRAWDŹ NAS!

 

Informacje poufne i objęte prawami autorskimi. Przeznaczony tylko dla aktywnych Partnerów hurtowni bioU. Wszelkie warunki handlowe, rabaty i wartości dodane dedykowane są tylko podmiotom, które prowadzą spójną z bioU politykę handlową.